5% RABATU Z OKAZJI NOWEJ ODSŁONY SKLEPU
Darmowa dostawa od 99,99 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jak sprawnie i szybko udekorować dom za pomocą girlandy

2023-08-16

Planuj z wyprzedzeniem: Zanim zaczniesz dekorować, zastanów się, gdzie chciałbyś umieścić girlandę. Wybierz główne obszary, takie jak poręcze, framugi drzwi, kominek czy balustrady schodów.

Przygotuj girlandę: Upewnij się, że girlanda jest w dobrym stanie, rozprostowana i gotowa do użycia.

Sprawdź wyposażenie: Upewnij się, że masz odpowiednie mocowania, taśmy czy haczyki do przymocowania girlandy do różnych powierzchni.

Zaczynaj od góry: Jeśli dekorujesz poręcze czy balustrady, zaczynaj od góry i owijaj girlandę wokół. To ułatwi równomierne rozłożenie i uniknie bałaganu.

Przymocowanie: Używaj plastikowych klipsów i opasek, haczyków na plastikowe wsuwki lub specjalnych taśm do mocowania, aby przymocować girlandę bez uszkadzania powierzchni.

Dodaj światło: Jeśli girlanda jest wyposażona w światełka, podłącz je przed dekoracją. To pozwoli uniknąć zamotanych kabli i ułatwi rozłożenie świateł równomiernie.

Równomierne rozmieszczenie: Podczas owijania girlandy wokół poręczy czy innych elementów, staraj się utrzymywać równomierną odległość między zwisającymi gałązkami.

Dodatki i ozdoby: Po przymocowaniu girlandy, możesz dodać dodatkowe ozdoby, takie jak kokardy, wstążki, kuleczki, szyszki czy małe ozdoby świąteczne.

Kontynuuj na innych obszarach: Powtórz ten proces na innych obszarach, które zdecydowałeś udekorować girlandą.

Ostatnie poprawki: Przejdź wokół i sprawdź, czy wszystko jest równomiernie rozmieszczone i odpowiednio przymocowane. Drobne poprawki mogą uczynić ogromną różnicę.

Bezpieczeństwo: Upewnij się, że żadne świece, światełka czy żarówki nie są zakryte przez gałązki girlandy, aby uniknąć ryzyka pożaru.

Podziwiaj efekt: Po zakończeniu dekoracji, odsuń się na chwilę i podziwiaj efekt swojej pracy. Magia świąt właśnie przyszła do Twojego domu!

Pamiętaj, że dekorowanie to proces kreatywny, więc pozwól sobie na eksperymentowanie i dostosowywanie girlandy do swojego stylu i preferencji.

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2023
pixel